Studiuje naprawdę bardzo wiele osób. Są to osoby młode i są to oczywiście osoby starsze. Studiują osoby, które mają pracę i studiują osoby, które pracy nie mają. Studiują osoby, które cały czas są jeszcze zależni finansowo od rodziców. I studiują takie osoby, które utrzymują się same. Studiuje naprawdę całe mnóstwo różnych osób. Każdy jest inny, każdego interesuje coś innego, każdy żyje inaczej, każdy ma inne priorytety. Studiować może ten kto chce. Studiowanie nie jest trudne. Studiowanie nie ma ograniczeń. Nikt nie może nam zabronić, jeśli spełniamy odpowiednie warunki. Studiować może każdy i w każdym wieku. I naprawdę studiują ludzie w różnym wieku. Obojętnie czy jest to mniejsza czy większa uczelnia. Barier nie ma. Nie trzeba też być najwybitniejszym uczniem, aby móc studiować. Oczywiście zależne jest to też od kierunku. Nie trzeba mieć samych szóstek i matury zdanej na 100%. Każdy może próbować zostać studentem. Nikomu nie jest to zabronione, jeśli spełnia odpowiednie kryteria i ma odpowiednie dokumenty.