relacje między ludzkieStudia Warszawa mogą to być studia informatyczne, studia inżynierskie kierunki, mechatronika studia. Nie są to jedyne kierunki studiów. Można studiować aktorstwo, śpiew, mechanikę, języki obce, psychologie, pedagogikę, socjologię, marketing i zarządzanie, medycynę, prawo i wiele, wiele innych dziedzin. To tylko kilka przykładowych kierunków studiów. Dobre studia podnoszą wartość przyszłego pracownika na rynku pracy, ale tylko te najlepsze. Student już podczas studiów powinien podejmować dorywcze prace i budować własne CV.

Takie CV będzie jego kapitałem. Nawet jeśli nie pracuje zawodowo to w CV powinien umieścić informacje o wolontariatach i udziale w akcjach charytatywnych oraz społecznych. Kwalifikacje to sprawa bezcenna, a student musi po ukończeniu studiów zacząć zarabiać. Po skończeniu uczelni trzeba dbać o podnoszenie kwalifikacji i zacząć zarabiać. Każdy uniwersytet ma sporo absolwentów, każdy absolwent jest wizytówką danej uczelni i dobrze, gdy jest to dobra, wysokiej klasy wizytówka.