image Studentów w całym kraju jest dużo. Studenci są w różnym wieku. Studenci są na różnych kierunkach. A kto takim studentem może być? W zasadzie każdy. Nie ma jakiś specjalnych zastrzeżeń. Byle by przestrzegał warunków rekrutacji. Głównym warunkiem jest posiadanie matury. I to wszystkie wyniki decydują o tym, kto się dostanie na podstawie uzyskanych punktów. Taka punktacja składa się z wielu punktów. Każdy oznacza coś innego. Każdy świadczy o czymś innym. Każdy kierunek ma inne kryteria. Każdy kierunek będzie inaczej oceniany, bo na każdym kierunku potrzebna jest inna wiedza. Wybór kierunku jest ważny dla nas. Dlatego ważne jest to, abyśmy mieli jak najwięcej punktów, aby łatwo było można się dostać. Punkty są tutaj najważniejsze. Jeśli się je zdobędzie to bez problemu można zostać studentem i może nim być każdy. Naprawdę nie ma w tym nic trudnego. Bariery stawiamy sobie sami. Sami walczymy o swoją wiedzę. Próbować można zawsze. Spróbować może każdy, w każdym wieku. Nie ma ograniczeń. Wszystko jest dla ludzi.