Jak co roku, uczestniczyliśmy w obchodach święta V Pułku Chemicznego im. gen. broni Leona Berbeckiego w Tarnowskich Górach, z którym nasza szkoła współpracuje od lat (w każdy piątek bierzemy udział w zajęciach przygotowanych specjalnie dla uczniów naszej szkoły - na terenie tarnogórskiej Jednostki!).
Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia:

Policyjny profilaktyk sierżant sztabowy, Roman Aleksandrowicz, kolejny raz spotkał się z uczniami naszych klas policyjnych. Spotkanie było kolejnym etapem współpracy edukacyjnej pomiędzy rudzką komendą a ZSO nr 4. Tym razem uczniowie dowiedzieli się, jak alkohol i dopalacze mogą wpływać na życie młodego człowieka...
Więcej w artykule na stronie: Komendy Miejskiej Policji >>

W poniedziałek (29 maja) młodsi kadeci, kadeci i starsi kadeci z klasy drugiej wyruszy;li na pięciodniowy POLIGON, który tym razem odbywa się w Poniku!
Dzieje się sporo! Prezentujemy pierwsze dwie galerie zdjęć:

(galeria 7 zdjęć)
(galeria 10 zdjęć)

Wspaniała wiadomość! Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach złote medale wywalczyły Angelika Mytkowska, Natalia Koperska i Karolina Stróżyk. Srebro dla Kamili Kulwickiej, a brązowe medale zdobyły Paulina Danisz i Emilia Pisula! Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za udział w DNIU OTWARTYM naszej szkoły!

(galeria 19 zdjęć)
Podczas Dnia Otwartego uczniowie "Hoovera" wykonali m.in. pokazy musztry, samoobrony czy mażoretek. Odbyły się warsztaty plastyczne, w salach językowych nasi goście zwiedzili Europę, zasiedli w rosyjskiej kawiarence, przenieśli się również do Paryża... Ponadto brali udział przy różnych doświadczeniach chemicznych.