Ponad 4 tysiące uczniów odwiedziło katowicką Szkołę Policji. Okazją był Dzień Otwarty jedynej placówki na południu Polski, która na co dzień szkoli policjantów. W święcie szkoły wzięli również udział uczniowie klas policyjnych i wojskowych z "Hoovera".

Widowiskowe pokazy sztuk walki, musztry paradnej, tresury psów tropiących, ekspozycja sprzętu będącego na wyposażeniu śląskiego garnizonu, koncert policyjnej orkiestry - to niektóre z atrakcji, jakie w upalny piątek czekały na gości Dnia Otwartego. Uczniowie klas mundurowych mieli także okazję do zapoznania się z procedurą doboru do służby w Policji.

Były atrakcje "dla ducha", ale nie zabrakło również czegoś "dla ciała" - czyli smacznej grochówki, prosto z kuchni polowej :)

ini_set('pcre.backtrack_limit',1000000); ini_set('pcre.recursion_limit',1000000);