Nasza młodzież po raz kolejny nie do pokonania! NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM II MISTRZOSTW ŚLĄSKA KLAS MUNDUROWYCH w Tułowicach (woj. opolskie) został uczeń "Hoovera" - PATRYK PARYS z kl. 3A!

Patryk (fot.) zajął 1. miejsce w pływaniu stylem dowolnym na 50m (na 2. miejscu: Mateusz Czopek- 1B, na 3.: Damian Kachniarz- 3C), a z dziewczyn - na 1. miejscu: Patrycja Zosada- 2A, na 2.: Weronika Mańka- 2A. Zajęliśmy również 1. miejsce w pokazie technik interwencyjnych i samoobrony (w składzie: Marek Nuckowski- 1B, Dominik Sepioło- 2A, Marcel Nawrat- 2A, Rafał Sznepka- 2B, Karol Jaworek- 2B) oraz 1. miejsce w strzelaniu w pozycji stojącej: Krystian Polak z 2A. Zdobyliśmy w sumie 7 medali, w tym 4 złote! Rewelacja! Gratulujemy!

ini_set('pcre.backtrack_limit',1000000); ini_set('pcre.recursion_limit',1000000);