"Hoover" został zaproszony do Szkoły Policji w Katowicach, by w ramach Dnia Otwartego zaprezentować wszystkim gościom pokaz musztry paradnej. Pokaz zrobił wcześniej wielkie wrażenie na przedstawicielach Szkoły Policji podczas wojewódzkiego turnieju musztry. Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia:

Zebranie dla rodziców uczniów przyjętych do pierwszych klas mundurowych odbędzie się 9 lipca (środa) o godz. 16:30.

4 czerwca (śr.) wszyscy uczniowie, którzy przyjdą ubrani na biało-czerwono z okazji Dnia Wolności i Praw Obywatelskich, nie będą pytani na lekcjach.

Dzień upamiętnia pierwsze po II wojnie światowej wolne wybory parlamentarne w 1989 roku.

Klasy policyjne i wojskowe wzięły udział w corocznym wojewódzkim turnieju musztry. Uczniowie zaprezentowali się w programie obowiązkowym (w którym oceniano pojedynczego kadeta, dowódcę i drużynę) oraz w programie dowolnym (złożonym z elementów musztry paradnej).

Prezentujemy galerię zdjęć z wiosennego poligonu klas mundurowych w Siamoszycach: