Klasy drugie "Hoovera" pozdrawiają z zimowego poligonu w Kościelisku! :)

Ostatnie przygotowania do kolejnego finału WOŚP. Zagracie z nami?:)

(galeria 7 zdjęć)

Szanowni Uczniowie! Obwód wyborczy nr 9 ZSO nr 4 im. H. C. Hoovera - Komisja wyborcza w składzie:

Iwona Marek- przewodnicząca
Marta Wojtaszczyk- członek
Oliwia Kasprzycka- członek
Rafał Gurbisz- członek
Oliwia Kułak- członek
Paulina Torzewska- członek
Krzysztof Dreja- członek

ustaliła, że w przeprowadzonych w dniu 14 grudnia 2017r. wyborów radnych do Młodzieżowej Rady Miasta Ruda Śląska:

- głosowało 180 uczniów
- głosów ważnych było 178

Kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów:

w LO:

Mateusz Firlej IIA 33 głosy
Karolina Krawczyk IIC 14 głosów
Arkadiusz Modzelewski IA 12 głosów
Aleksandra Osadnik IIB 22 głosy
Kamila Starzyńska IB 24 głosy
Kamil Synoś IC 12 głosów

w Gimnazjum:

Natalia Piosek IIIgCS 41 głosów
Martyna Skalec IigA 20 głosów

(!!!) Mandat radnego otrzymali:

Mateusz FIRLEJ - liceum
Natalia PIOSEK - gimnazjum

Gratulujemy ZWYCIĘZCOM, którzy będą reprezentować naszą Szkołę w obradach Młodzieżowej Rady Miasta.

Dziękujemy wszystkim kandydatom oraz wyborcom za obywatelską postawę i uczestnictwo w wyborach.

W czerwcu 2017 r. dobiegła końca kadencja radnych. Naszą szkołę reprezentowały Daria Banaśkiewicz (liceum) i Natalia Piosek (gimnazjum). We wrześniu br. odbyła się ostatnia sesja MRM, na której uroczyście pożegnano radnych.

Rada Miasta Ruda Śląska uchwaliła przeprowadzenie wyborów nowych radnych na dzień 14 grudnia 2018 r. Wówczas cała szkoła zagłosuje na swoich kandydatów. Uczniowie wybiorą swoich dwóch przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Miasta - po jednym z liceum i z gimnazjum.

Swoją kandydaturę zgłosili:

FIRLEJ Mateusz – kl. II A
KRAWCZYK Karolina – kl. II C
MODZELEWSKI Arkadiusz – kl. I A
OSADNIK Aleksandra – kl. II B
PIOSEK Natalia – kl. III gCS
SKALEC Martyna - kl. II gA
STARZYŃSKA Kamila – kl. I B
SYNOŚ Kamil – kl. I C

Kadeci z "Hoovera" - szkoły, której patronem jest były amerykański prezydent Stanów Zjednoczonych -  uczestniczyli w obchodach 100-lecia relacji polsko-amerykańskich.