Tradycyjnie, jak co roku, klasy mundurowe "Hoovera" uczestniczyły w dniu otwartym 5. Pułku Chemicznego im. gen. broni Leona Berbeckiego w Tarnowskich Górach.

W tym roku szkolnym kontynuujemy cykl zajęć w Muzeum Śląskie w Katowicach. Tym razem klasa III A (wojskowa) powtórzyła najważniejsze motywy charakterystyczne dla sztuki Młodej Polski. Uczniowie analizowali dzieła Jacka Malczewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Leona Wyczółkowskiego i Władysława Podkowińskiego. Poniżej przedstawiamy fotorelację z warsztatów pod tytułem: "Kolory Młodej Polski".

Mała fotorelacja z zajęć klas mundurowych na strzelnicy:

(galeria 8 zdjęć)

Prezentujemy fotorelację z Dnia Nauczyciela 2017:

(galeria 30 zdjęć)

Wspaniała wiadomość! Klasy społeczne i mundurowe "Hoovera" zostały objęte patronatem Uniwersytetu SWPS w Katowicach na kierunku psychologii i psychokryminalistyki!