Aby ułatwić zainteresowanym studentom zapoznanie się z naszą ofertą, przygotowaliśmy pomoc wirtualnego doradcy. Wystarczy tylko wpisać interesujące zagadnienia, aby uzyskać tematy pomocy, jakie przygotowaliśmy dla naszych studentów. Dzięki takim pomocom można dowiedzieć się wielu szczegółów dotyczących chociażby kierunków oferowanych na naszej uczelni. Zaprezentowane zostaną treści kształcenia, zarówno podstawowego, jak i uzupełniającego. Dodatkowo pomoc wirtualnego doradcy przeznaczona jest dla osób, które nie wiedzą do końca w jaki sposób poruszać się po naszej stronie czy też dokonać zapisu na naszą uczelnią. Staramy się, aby nasz doradca miał przygotowane odpowiedzi na jak największą ilość pytań zadawanych przez zainteresowanych podjęciem studiów właśnie na naszej uczelni. Mamy nadzieję, iż pomoc wirtualnego doradcy rozwieje wszelkie wątpliwości, a także przybliży wielu szczegółów. Udowodnimy przy tym, iż studiowanie na naszej uczelni jest prawdziwą przyjemnością, a wybór przygotowanych przez nas kierunków jest strzałem w dziesiątkę i zapewnią bujne życie zawodowe. Dodatkowo pomoc wirtualnego doradcy przybliży nam studia podyplomowe i oferowane ciekawe, innowacyjne specjalności, które z pewnością są obecnie niezwykle pożądane.

W naszej uczelni każdy indywidualnie podejmuje takie działania jak zapisy na kierunki i specjalności. Jednak pracownicy naszej uczelni pragną pomóc każdemu w odpowiednim wyborze. Dlatego też każdego roku w tym miejscu organizowane są dni otwarte, które przybliżają wielu cennych informacji. Dodatkowo dla każdego możliwe jest uczestniczenie w darmowych warsztatach, dzięki którym można chociażby zapoznać się z cechami swojej osobowości i dopasować do nich odpowiedni kierunek studiów. Nie każdy bowiem wie do końca, w jakiej branży chciałby się realizować, dlatego też zapisy na kierunki i specjalności nie do końca są pewne i przemyślane. Pracownicy naszej uczelni starają się jak tylko mogą, aby ułatwić ludziom podejmowanie decyzji. Dlatego też pojawia się pomoc wirtualnego doradcy, który odpowie nam na wszelkie pytania związane z danym kierunkiem czy specjalnością. Dodatkowo można umówić się na doradztwo zawodowe w siedzibie naszej uczelni, które także pozwoli poprowadzić wielu ludzi na właściwą drogę przyszłości. Najważniejsze jest to, aby wszelkie zapisy na kierunki i specjalności były przemyślane i odpowiadały naszym zainteresowaniem. W razie wszelkich formalności pojawi się wielu ludzi, którzy udzielą cennych wskazówek.