Czy to prawda, że studia są dla osób w każdym wieku? Tak, jak najbardziej. Studia nie mają ograniczeń wiekowych. Studiować może każdy, w każdym wieku. Studiowanie nie jest dla wybranych osób. Studiować nie trzeba zaraz po skończeniu szkoły. Studiować można kilka lat po zdaniu matury, po ukończeniu szkoły. Wszystko zależy od nas. Wszystko zależy tylko od tego czy chcemy. Możemy naprawdę wiele. Wszystko w naszych rękach. Studiować może nawet osoba w wieku 50 lat. Nie trzeba mieć 20 lat, aby studiować. Każdy wiek jest odpowiedni, aby zacząć studiowanie. Zaczynamy studiować wtedy, kiedy jesteśmy na to gotowi. Wtedy, gdy mamy na to czas i wtedy, gdy jest nam to potrzebne. Wybór należy do nas. Mamy prawo wybrać odpowiedni czas. O wszystkim decydujemy tylko i wyłącznie my. Nasze zdanie i nasz wybór jest tutaj najważniejszy. Nie możemy się bać tego, że jesteśmy za starzy. Nikt nie jest za stary na to, aby zdobywać wiedzę. Każdy ma prawo zdobywać wiedzę. Nikt nie może nas ograniczać. Ludzie mają prawo do swojego zdania.