• Rekrutacja elektroniczna została zamknięta!!!

• MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA W KLASACH PO SZKOLE PODSTAWOWEJ I PO GIMNAZJUM
            W PROFILACH:

• WOJSKOWYM
            • RATOWNICZO - MEDYCZNYM
            • SPOŁECZNO - ARTYSTYCZNYM
            • POLICYJNYM (tylko absolwenci gimnazjum)

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA PODAŃ W WERSJI PAPIEROWEJ W SEKRETARIACIE SZKOŁY
            W GODZINACH 8.00 - 14.00

• EGZAMINY POPRAWKOWE

• 26.08.2019 r. godz. 9.00

• j. polski
            • j. francuski

27.08.2019r.  godz. 9.00

• matematyka
            • wychowanie fizyczne
          • UROCZYSTE ZAKOŃCZNIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

• GODZINA 9.00  -  SALA GIMNASTYCZNA

• Młodzież z Hoovera z wizytą w Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu

• To był dzień pełen wrażeń, uczniowie naszej szkoły mieli okazję dowiedzieć się jak pracują ratownicy medyczni. Próbowali swoich sił na sali operacyjnej, izbie przyjeć no i w sali tortur, w której przeprowadzali zabiegi stomatologiczne:)

Pod okiem profesionalistów odbyli niezapomnianą lekcję biologii. Zwiedzili karetkę pogotowia, sprawdzali puls pacjęta,borowali i wyrywali zęby. Brali udział w symulacji ratowania życia, przyjmowali pacjętów z różnymi objawami oraz po wypadku. Było mnóstwo emocji i wrażeń. Nasi uczniowie spisali się na medal:)!