• Maturzyści na lekcji muzealnej

• Jak analizować sztukę powstałą po 1945 roku? Na to pytanie uzyskaliśmy odpowiedź podczas

warsztatów w Muzeum Śląskim w Katowicach. Po krótkim wykładzie uczniowie klasy maturalnej
            w kilkuosobowych grupach samodzielnie analizowali wybrane dzieła i prezentowali wyniki swojej pracy. Interpretacje były ciekawe, odważne, a nawet zaskakujące.

• DZIEŃ JĘZYKOWY W HOOVERZE

• 7 lutego odbył się SZKOLNY DZIEŃ JĘZYKOWY w ramach którego reprezentacje klas rozwiązywały quiz językowy z zakresu wiedzy o krajach nauczanych języków w naszej szkole.

Angielski, francuski, niemiecki i rosyjski - to języki obce, których nasi uczniowie mogą uczyć się na lekcjach w "Hooverze"

I miejsce zajęła reprezentacja kl. 3B: Joachim Świątek, Sebastian Stefański

II miejsce zajęła reprezentacja kl.1B: Natalia Piosek, Sabina Kurcz

III miejsce zajęła reprezentacja kl. 3A: Mateusz Firlej, Mariusz Szczendzina

Uczniowie przygotowali również plakaty oraz prezentacje multimedialne na temat sławnych osób.

W kategorii plakat przyznano następujące miejsca:

I miejsce zajęła:Karolina Krawczyk kl.3C

II  miejsce zajęła:Julia Pawelec kl. 3C

III miejsce zajęła: Wiktoria Pióro kl. 2B

W części artystycznej wyróżniona została uczennica kl. 2C Emilia Rzepka za najlepszą interpretację piosenki "Happier" (Ed Sheeran), zaśpiewanej w języku rosyjskim i angielskim.

Dziękujemy Wam za liczny udział , zaangażowanie dobry humor  i zapraszamy za rok.