Można studiować i pracować jednocześnie. Nie ma żadnego problemu. Studia aż tak nas nie ograniczają. Jeśli ktoś naprawdę bardzo chce to jest w stanie połączyć pracę, naukę i studia. Oczywiście nie będzie to praca na pełny etat. Ale jakaś dodatkowa to jak najbardziej. Zawsze jakiś grosz się przyda na drobne przyjemności. Wszystko jest dla ludzi. Każdy może podjąć pracę. Podjęcie pracy łatwiejsze będzie na studiach zaocznych niż dziennych. Ale studenci dzienni też dają radę i też próbują pracować wieczorami. Nic w tym trudnego. Wszystko jest dla ludzi, wszystko jest dla nas dostępne. Wielu pracodawców chętnie przyjmuje studentów do pracy. Mało kto robimy problemy. Jest też wiele ofert pracy dla studentów. I warunki są bardzo korzystne. Wszystko jest dla ludzi. Każdy może z wszystkiego korzystać. Praca może być i dla studentów. Nic w tym trudnego. Każdy może próbować znaleźć coś dla siebie. W życiu można połączyć wiele rzeczy. Nie zawsze trzeba się ograniczać, nie zawsze wszystko jest źle dobrane. Wielu ludzi pracuje i studiuje. Zdarza się, że ktoś narzeka, ale tak nie jest zawsze. Wielu ludziom taki układ odpowiada.