Wiadome i oczywiste jest to, że im lepiej zdamy maturę i z lepszym wynikiem ukończymy szkołę, tym mam lepsze szanse. Nie tyle co mamy większe szanse na dostanie się, to jeszcze będziemy mieć większy wybór, bo każda uczelnia będzie chciała nas przyjąć. Wyniki są naprawdę bardzo ważne. Nie można nie zwracać na nie uwagi. To wyniki świadczą o tym czy się dostaniemy, czy nie. Wyniki mają ogromny wpływ. Dlatego warto nam nimi popracować. Warto się postarać i naprawdę wziąć za naukę. Dlaczego mamy wybierać najgorsze szkoły, bo takie mamy wyniki. Lepiej postarać się przez cały rok i mieć ogromny wybór. Z lepszymi wynikami dostaniemy się na pewno tam, gdzie zawsze chcieliśmy. Wyniki świadczą o nas. Wiadomo, że uczelnie przyjmą najpierw lepszych studentów, którzy będą rozsławiać ich uczelnie, niż tych, którym mało co się udało patrząc na wyniki. Wiadomo, że lepsze wyniki będę brane lepiej pod uwagę, wyniki świadczą o uczniu i są wyznacznikiem tego, kto się dostanie, a kto nie. O wyniki naprawdę warto zadbać.