XII DNI AMERYKAŃSKIE - pod hasłem "100 lat razem! 100. rocznica relacji polsko-amerykańskich" - za nami!
(!!!) Naszym specjalnym gościem był KONSUL GENERALNY USA - p. WALTER BRAUNOHLER.

(galeria wielu zdjęć)

(!!!) Dyrektor Szkoły, p. Józef Sarek, otrzymał od Polsko-Amerykańskiej Rady Współpracy (US-Polish Trade Council) nagrodę "Wielkie inspiracje" w dziedzinie edukacji i kultury "za upowszechnianie wiedzy na temat Stanów Zjednoczonych wśród mieszkańców Rudy Śląskiej i Śląska, a przez to przyczynienie się do utrwalania przyjacielskich stosunków między naszymi narodami. W szczególności doceniamy Pana istotne zasługi w prowadzeniu i ustawicznym rozwoju Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Herberta Clarka Hoovera w Rudzie Śląskiej."

Gościliśmy również m.in. Wiceprezydenta Miasta Ruda Śląska - p. Michała Pierończyka, prezesa Polsko-Amerykańskiej Rady Współpracy US-Polish Trade Council - p. Mariusza Tomakę, prezesa Klubu Niezależnych Stowarzyszeń Twórczych "Marchołt", ambasadora Kultury Polsko-Amerykańskiej Rady Współpracy US-Polish Trade Council - p. Aleksandra Fiszera, szefową Funduszu Górnośląskiego - p. Aleksandrę Skowronek, radną i kierowniczkę CIS - p. Agnieszkę Płaszczyk, dyrektorkę Miejskiego Centrum Kultury - p. Katarzynę Furmaniuk, przedstawiciela Policji - p. Grzegorza Strzęciwilka, przedstawiciela Straży Granicznej, trenera kadry narodowej juniorów w zapasach w stylu wolnym - p. Marka Garmulewicza, przedstawicielkę Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej - p. dr inż. Annę Kochmańską, dyrektorów zaprzyjaźnionych szkół podstawowych - p. Bożenę Stefaniak i p. Mariolę Kajzer. Dziękujemy!:)
(galeria wielu zdjęć)

ini_set('pcre.backtrack_limit',1000000); ini_set('pcre.recursion_limit',1000000);