W dniach 24 - 28 września grupa naszych mundurowych pierwszoklasistów i trzecioklasistów odbyła obóz szkoleniowy w Siamoszycach (Jura Krakowsko- Częstochowska).

Klasy pierwsze pozostały całe pięć dni w obozie głównym gdzie odbyli zajęcia ze wspinaczki skałkowej, terenoznawstwa, kajakarstwa i strzelania. Przeprowadzono też szkolenia z pierwszej pomocy, sztuk walki i musztry. Uczniowie doświadczyli także szkolenia przeciwchemicznego, które dzięki specjalnym kombinezonom wprowadziło w poważną tematykę trochę humoru.

Uczniowie klas trzecich wybrali się na obóz survivalowy. Spędzili trzy noce w terenie śpiąc w szałasach, jaskiniach i pod gołym niebem. W trakcie obozu przetrwania kadeci odbyli szkolenia z czarnej i zielonej taktyki. Dla relaksu przeprowadzono grę taktyczną połączoną z paintballem.

Aby uzyskać certyfikat wszyscy musieli zaliczyć testy teoretyczno-praktyczne. Gratulujemy!!!

ini_set('pcre.backtrack_limit',1000000); ini_set('pcre.recursion_limit',1000000);